Úvodní stránka » Reference

Reference

Exotický Mauritius s aktivním programem

Vyrazit do exotických dálek s OMT group jsme zvolili jako  vyhodné, komfortní a zodpovědné řešení. OMT group nám vždy předloží  několik variant s ohledem na účel, cenu a délku akce a "ušijí" celou akci přesně na míru. Další neocenitelnou výhodou je fakt, že pracovníci OMT group nás doprovázeli nejen po dobu pobytu v destinaci, ale i při cestě tam a zpět. Jak krasné je pohodlně moci vypnout a nechat organizovat profesionály...
Se svým management týmem jsme takto prožili 6-ti denní stmelovací akci na ostrově Mauritius, která se všem zapsala do vzpomínek jako jedna z nejlépe zorganizovaných a  bez jedinného důvodu ke stížnosti. Prostě, kdo umí, ten umí!

Zdeněk Janata, Industrial  Director Chekhov Factory,  Danone Russia

 

Chorvatsko - Hotel & Spa Iadera ***** Falkensteiner

Se společností OMT group jsme realizovali již mnoho vzdělávacích a konferenčních akcí. Největší zážitky nám přinesl vzdělávací kurz kombinovaný s teambuildingem na Hotel & Spa IADERA ***** Falkensteiner, nedaleko Zadaru v Chorvatsku. Překvapila nás výjimečná poloha hotelu, absolutní klid v jeho okolí, i kvalita servisu. Také jsme se ocitli opravdu daleko od přeplněných pláží. Program byl pro nás sestaven rozmanitě. Rozvojové týmové aktivity zahrnovaly „vyjížďky“ na rychlých motorových člunech nebo  „trekky“ a horolezení v národním parku Paklenica. Celá akce byla pro všechny velkým zážitkem a významně podpořila rozvoj našeho týmu i jeho pracovní motivaci. Pro velké zážitky není potřeba cestovat na druhý konec světa! Stačí 9 hodin po dálnicích našich nejbližších sousedů.

Daniel Večeřa, generální ředitel HP Tronic Zlín

 

Výjezdní zasedání na úplném Východě Evropy

Společnost OMT group pro náš různorodý tým zorganizovala a realizovala teambuilding v kyperské Larnace. Nebyl to zrovna jednoduchý úkol skloubit specifika několika národností a jazyků, poprat se s časovým harmonogramem s důrazem na jeho dodržování a zároveň s vytvořením a udržením přátelské atmosféry v soutěživém duchu. Mise byla splněna, lidé z OMT pomohli nastartovat náš tým k naplnění obchodních cílů společnosti.
I když je naše společnost od začátku zaměřena na zahraniční obchod, potřeba vzdělávání v komunikaci a mezinárodních prodejních dovednostech je permanentní. Inovativní působení odborníků OMT group v exotickém prostředí odstartovalo novou etapu našeho byznysu.

František Polda, Business Development Director, Beaphar Eastern Europe s.r.o.

 

Laponsko - arktická zima na polárním kruhu

V rámci soutěže pro naše nejlepší klienty jsme asi v polovině roku 2011 hledali nějakou atraktivní destinaci, do které bychom společně vyrazili na motivační výlet. Obrátli jsme se na OMT, které nám pro naši 4-5 denní cestu nabídla několik atraktivních destinací, ze kterých jsme si nakonec vybrali Laponsko. Je na cestování relativně blízko a navíc je hodně zajímavou destinací, kam se člověk jen tak sám nepodívá.
V únoru 2012 jsme tedy asi ve 12ti členné internacionální skupině vyrazili na sever do Finska. Celý program byl perfektně připraven a vše fungovalo přes jisté nástrahy v podobě např. aerolinkami pozdě doručeného zavazadla jednoho z členů expedice na 100%. Náš průvodce Jakub obstaral perfektní angličtinou nejen komunikaci s domorodci, ale i se členy naší výpravy a zajistil také fotodokumentaci z celé akce.
Na nás zbylo už jen užívat si jízdy na sněžném skútru či se psím spřežením, návštěvy sobí farmy, přenocování v ledovém hotelu a těsně před odletem i "vlastnonožního" překročení polárního kruhu.
Všichni účastníci akce si odnesli celoživotní společné zážitky, které ještě vylepšily naši obchodní spolupráci. Z tohoto pohledu byly náklady na akci velice přiměřené, navíc celé vyúčtování proběhlo naprosto hladce a k oboustranné spokojenosti.

Daniel Nový, obchodní ředitel společnosti ETA a.s.

 

S OMT Group jsme absolvovali několik akcí – jak incentivní zahraniční pobyty tak tuzemské outdoory spojené s aktivním programem pro menší i opravdu velké skupiny našich partnerů nebo zaměstnanců. Všechny tyto akce měly pro nás jednoho společného jmenovatele. Tím byla obrovská profesionalita odvedené práce. Vynikající organizace, nápady v programové oblasti, nadstandardní servis – to jsou parametry, díky kterým se těšíme na další společné eventy. OMT Group je pro nás garancí úspěchu.

Jana Kroužilová, marketer – expert, ČSOB Pojišťovna, a. s.

 

NA KUBU ZA SLUNCEM, MOŘEM A VITAMÍNEM „R“

NA JACHTĚ PRYČ Z PŘEPLNĚNÝCH PLÁŽÍ

© 2014-2018, OMT TRAVEL - Incentivní zájezdy

Realizace a SEO: CCN Plus, s.r.o.