OMT Travel - specialista na incentivní zájezdy

Vážení firemní přátelé,

na těchto stránkách se budete setkávat s nabídkou incentivních zájezdů, na které jejich účastníci nikdy nezapomenou. Společným jmenovatelem se stane zážitek, který je nejen cílem, ale i prostředkem každé námi pečlivě připravené akce. Nečekejte, že vám budeme nabízet unifikované zájezdy z katalogu jako přes kopírák. Naším posláním je vytvářet skupinové zájezdy na míru. Každý zájezd je originál přísně respektující  složení a potřeby skupiny účastníků. Především však zájezd respektuje cíl, kterého investicí do této akce chcete dosáhnout.

Na prvním místě stojí zážitek, jež je jedinou odměnou, kterou si člověk bude pamatovat. Finanční odměna je dnes většinou považována za pravidelnou samozřejmost a jako taková rychle zevšední. Hluboký vlastní zážitek nikdy. Zážitky bývají skoro vždy spojeny s nějakou emocí prožitou v rámci společné kulturní, sportovní anebo jiné možná i adrenalinové aktivity. Proto jsou naše incentivní zájezdy výjimečnou událostí, kterou můžete odměnit nebo motivovat obchodní partnery i vlastní zaměstnance. Společný zážitek je nejlepší investicí pro budování pevných obchodních i pracovních vztahů.

Neméně důležitým faktorem je volba kvalitní destinace. Vždy klademe důraz na to, abychom pro hledaný zájezd nalezli zajímavé a originální místo jak v zahraničí, tak v naší krásné zemi. Pro zcela bezproblémový průběh zájezdu poskytujeme detailní osobní znalost nabízené destinace i aktivit. Dále jsme seznámeni s možnostmi a službami hotelu, informujeme Vás i o nejlepší příjezdové cestě. V případě aktivních a sportovně laděných programů máme vždy několik variant pro nepříznivé počasí.

Nezbytnou součástí firemních zájezdů je přítomnost našeho průvodce, zástupce/-ů OMT Travel, který garantuje plynulost přesunů, kvalitu ubytování a stravy i celkovou organizaci programu. Především je náš průvodce schopen program co nejlépe upravit dle měnících se podmínek a přání účastníků. Náš zástupce současně dohlíží na bezpečnost účastníků během aktivit, které pro vás v dané lokalitě připravujeme za pomoci místních dodavatelů. Stejně tak garantuje kvalitu vybavení jako jsou elektrokola, golfové náčiní a další. Průvodce také doporučí a zajistí speciální oblečení pro pobyt v extrémních oblastech, např. u polárního kruhu.

Firemní či incentivní zájezd neznamená z našeho pohledu pouhé zajištění programu a ubytování. Je to komplex služeb začínající grafickým zpracováním pozvánek a teaserů, přes výrobu doplňkových materiálů a pomůcek až po vlastní noviny pro zkrácení dlouhé chvíle v letadle či autobuse. Třešničkou na dortu se pak po skončení akce stává kompletní foto, nebo videodokumentace.

Tak neváhejte a přidejte se k nám i Vy, vždyť tým OMT Travel je připraven plnit nemožné na počkání a zázraky do dvou dnů.

Těšíme se na Vás!

 

NA KUBU ZA SLUNCEM, MOŘEM A VITAMÍNEM „R“

NA JACHTĚ PRYČ Z PŘEPLNĚNÝCH PLÁŽÍ

© 2014-2018, OMT TRAVEL - Incentivní zájezdy

Realizace a SEO: CCN Plus, s.r.o.