Afrika

BRANOU EVROPSKÉHO, AFRICKÉHO A MUSLIMSKÉHO SVĚTA

BRANOU EVROPSKÉHO, AFRICKÉHO A MUSLIMSKÉHO SVĚTA

Maroko

Maroko, arabsky: المغرب, je stát na nejzazším severozápadě Afriky. Vydejme se společně do nepoznané exotické země, která je již od počátku dějin branou evropského, afrického a muslimského světa. Území Maroka se pyšní nejen množstvím starověkých a středověkých památek, ale i nezměrným a dosud nedoceněným přírodním bohatstvím.

Detail
SAFARI POD TROPICKÝM SLUNCEM

SAFARI POD TROPICKÝM SLUNCEM

Keňa

Pohádková krajina nabývá v různých koutech země rozličných podob. Na jedné straně tropické slunce žhnoucí na červeném prachu, kde se prohánějí špinavé off-roady. Stáda antilop a gazel prohánějících se mezi zkřivenými akáciemi nebo lvice číhající za závojem žluté trávy. A co na straně druhé?

Detail
BOŽSKÝ RELAX V ZAHRADÁCH EDENU

BOŽSKÝ RELAX V ZAHRADÁCH EDENU

Seychely

Utečte s námi do krás chráněného přírodního bohatství tropického ráje. Čekají tu na Vás písčité pláže s žulovými masivy a průzračná voda Indického oceánu. Několik vil obklopených palmami Vám uspokojí vysoké nároky na soukromí a únik od moderní civilizace. Ne nadarmo je souostroví připodobňováno krásám zahrad Edenu

Detail
PERLA INDICKÉHO OCEÁNU

PERLA INDICKÉHO OCEÁNU

Mauritius

Mauritius nabízí všechny kouzla exotiky. Je oblíbený milovníky opalování, obdivovateli přírodních krás, plavci, vodními lyžaři, potápěči, surfaři, rybáři, jachtaři, hráči golfu, gurmány i milovníky nočního života.

Detail

NA KUBU ZA SLUNCEM, MOŘEM A VITAMÍNEM „R“

NA JACHTĚ PRYČ Z PŘEPLNĚNÝCH PLÁŽÍ

© 2014-2018, OMT TRAVEL - Incentivní zájezdy

Realizace a SEO: CCN Plus, s.r.o.